Lekcje

LEKCJE INDYWIDUALNE ONLINE

Lekcja indywidualna online trwa 60 minut. Program zajęć jest dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia, które ustalamy na pierwszej bezpłatnej lekcji próbnej. Koszt zajęć to £15 za godzinę.

LEKCJE W PARACH ONLINE

Dla niektórych samodzielna nauka jest wyzwaniem i czasem potrzebują drugiej osoby do dodatkowej motywacji. Lekcja w prach online trwa 60 minut. Program zajęć jest dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów, które ustalamy na pierwszej bezpłatnej lekcji próbnej. Koszt zajęć to £10 za godzinę od osoby.

KURSY ONLINE

Kursy online to zajęcia odbywające się w grupach 3 lub 4 osobowych. Spotykamy się raz w tygodniu na lekcji trwającej 75 minut. Koszt zajęć to £6 od osoby w grupie 4 osobowej lub £8 od osoby w grupie 3 osobowej.

GODZINY ZAJĘĆ I MATERIAŁY DO NAUKI

Lekcje odbywają się głównie wieczorami i w weekendy. Godziny zajęć są elastyczne, dostosowane do Twojego trybu życia: praca, szkoła, dzieci itd. Materiały do nauki w postaci tekstów lub linków otrzymujesz drogą elektroniczną przed zajęciami.

KONTAKT

Jeśli masz pytania dotyczące lekcji kliknij tutaj i prześlij wiadomość lub skontaktuj się przez moją stronę na Facebooku

Możesz również wypełnić formularz